+90 538 675 02 46

Ankara'nın en büyük palet şirketi olarak Ankara Ahşap Palet, depolarımızda stoklu halde bekletilmektedir. Ankara'daki ahşap palet depomuzdan, istenilen her yere teslimat yapabiliyoruz ve birçok farklı büyüklükteki işletmeye hizmet veriyoruz. Büyük ahşap palet veya küçük miktarlı ahşap palet siparişleri kabul edilir.

Ankara Ahşap palet tesisimizin stoklarında 80 cm x 120 cm ve Euro ahşap palet olmak üzere yüzlerce çeşit bulunmaktadır. Dağıtım ortaklarımızla birlikte çalışarak ülke genelinde hızlı teslimat sunmaktayız. Yeni kullanılmamış ahşap paletlerimiz rekabetçi fiyatlara ve en yüksek kaliteye sahiptir,

Tüm ahşap paletlerimiz İSPM 15 Isıl İşlem Fumigasyonu uygulanabilir.

Ölçü Dışı Paletler

Müşterilerimizin özelliklerine göre üretilmiş ahşap paletler sunmaktayız. Bununla birlikte sizin istemiş olduğunuz ölçülere göre sıfır ahşap palet imalatımız mevcuttur. Mevcut ahşap paletler ve ihtiyacınıza uygun çözümler için iletişime geçiniz.

4 Yönlü Palet

Dört yönlü ahşap paletler, depo rafları için mükemmel şekilde uygundur.Paletin uzunluğu ve genişliği boyunca ve her bloğun üstünde ve altında uzanan panolar tarafından sağlanan ekstra takviye nedeniyle, geleneksel olarak iki yönlü paletlerden daha güçlüdür. Bu, ahşap paletlerin sadece güçlü kılmakla kalmaz, ayrıca daha dayanıklı hale getirerek birimlerin ömrünü uzatır.